Zasady wynagradzania w Wowapp

By | 13 lutego 2016

Ostatnim razem wspomniałem o darmowym komunikatorze, który płaci swoim użytkownikom. Pomyślałem, że warto przybliżyć zasady wynagradzania w tym sposobie zarabiania na smartfonie.

Pierwszy sposób, to zarabianie na reklamach wyświetlających się w urządzeniach, które są używane. W jakich proporcjach podaję poniżej:

Kiedy oglądasz reklamę na swoim smartfonie dostajesz 20% z dochodu, jaki ona przynosi firmie. Kiedy bezpośrednio przez Ciebie polecona osoba ją ogląda to Ty otrzymujesz 25% z dochodu jaki ta reklama jej przyniosła. Myślę, że najprzyjemniejsze jest to, że zarabiasz na dochodzie do 8 poziomów osób poleconych, które są pod Tobą. W skrócie z 2 poziomu dostajesz 12,5%, z 3 poziomu dostajesz 6,25%, z 4 poziomu 3,125%, z piątego 1,56%, z szóstego 0,78%, z 7 poziomu masz 0,39% a z 8 poziomu 0,19%.

Drugim źródłem dochodu jest  plan wynagrodzeń partnerskich z usług telefonicznych wykonywanych przez użytkowników. Tu znowu firma daje możliwość zarobienia pieniędzy z 8 poziomów. Słowem wyjaśnienia, jeśli na dwóch samrtfonach zainstalowana jest komunikator wowapp to między nimi rozmowy są darmowe. Jeśli jednak ktoś chce zadzwonić na stacjonarny numer w innym kraju, lub numer telefonu gdzie nie ma aplikacji to płaci za połączenie. I w tym komunikatorze cena tych międzynarodowych połączeń jest niezwykle atrakcyjna dla osoby je wykonującej. Jednocześnie 8 poziomów nad dzwoniącą osobą zarabia ponieważ część opłaty pobieranej jako cena połączenia trafia do partnerów. Firma po prostu dzieli się zyskiem uzyskiwanym od klientów.

Wygląda to tak: kiedy Twoja bezpośrednio polecona osoba korzysta z takiej usługi ty otrzymujesz 5% z dochodu firmy (poziom 1). Z poziomu drugiego otrzymujesz 2.5%, z trzeciego 1.25%, z czwartego 0.625%, z piątego 0.31%, z szóstego 0.15%, z siódmego 0.078% i z ósmego 0.039%.

Jak widać jak na darmową aplikację na telefon jest całkiem sporo możliwości zabudowania sobie dobrego i co istotne, pasywnego dochodu co 2h.

LINK  do rejestracji: Darmowy Komunikator

Daj znać innym:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz