Słowo Wstępu

Witaj,
Od kilku lat hobbystycznie zajmuje się sposobami na Zarabianie Online. Z jakimi wynikami?
Były momenty, kiedy zarabiałem kilkaset złotych rocznie. Było i tak, że zarobiłem kilka tysięcy. Po całkiem długim czasie „zabawy” w sieci doszedłem do wniosku, że pora troszkę usystematyzować wszystko co wiem, bo wygląda, że może to zacząć działać bardziej poważnie W wyniku przemyśleń nad tym postanowiłem, że dalej rozwijając swoje zainteresowania dotyczące Wiedzy i Narzędzi umożliwiających budowanie źródeł dochodu z Sieci, mogę umożliwić (pokazać/nauczyć) korzystanie z nich innym osobom. I w ten sposób powstała w moje głowie idea
Automatycznych Systemów Dochodu z Internetu
Co to jest? To takie moje określenie na cały pakiet Wiedzy, Umiejętności i Narzędzi, które umożliwiają na zbudowanie „systemu” umożliwiającego zarabianie w Internecie. Muszę przyznać, ze dla wielu osób, z którymi rozmawiam to „magia”, zadanie nie do wykonania.
NIC BARDZIEJ MYLNEGO.
To nie jest specjalnie trudne. To wszystko jest dostępne dla każdego użytkownika Internetu. Tyle, że tylko niewielka grupa osób ma tę wiedzę, umie wykorzystać odpowiednie narzędzia – a na koniec ma wystarczająco dużo DETERMINACJI w sobie, żeby poświęcić kilka, kilkanaście tygodni na naukę i stworzenie swojego pierwszego sposobu na zarobienie w Internecie. I to chcę m.in. tym blogiem zmieniać. Jeżeli uda mi się udowodnić przynajmniej kilku osobom, że „się da”, ze potrafią zarobić w Internecie pieniądze (może to być kilkadziesiąt miesięcznie, może kilkaset) to będę zadowolony. I będę rozwijał ten blog na miarę moich możliwości i umiejętności.
PS.
Każdy blog powinien zawierać kilka słów o autorze;) Jest to jeden z elementów budowania Zaufania oraz Własnego Wizerunku (jedna z zasad zarabiania online) u użytkowników. No cóż, ja dbam o moją prywatność w związku z tym kilka podstawowych informacji. Bardziej blisko będę z tymi, z którymi w jakiś sposób będę współpracował
Mam na imię Radek. Teraz mieszkam we Wrocławiu. Co będzie potem, zobaczymy Lubię pizzę i sok pomidorowy. Nie jestem informatykiem, o komputerach wiem mało. W kontaktach z ludźmi lubię zasadę WIN WIN.
I tyle… Jeśli bardzo chcesz wiedzieć coś więcej, zapraszam do kontaktu bezpośredniego

Daj znać innym:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz