Skuteczna i tania karta internetowa do płatności online

By | 29 września 2014

Płatności w sieci to zapewne dla wielu osób temat ciągle nieznany. O ile przelewy internetowe są coraz popularniejsze to już korzystanie z serwisów typu Skrill czy Papal to w Polsce ciągle spora nowość. Oczywiście nie wszędzie, dużo „grup” społecznościowych traktuje to jako codzienność. Ale z drugiej strony ponad 30% Polaków ciągle nie ma dostępu do internetu a z pozostałej grupy  pewnie z 70% nie ma żadnego pojęcia o powyższych metodach. Zresztą to wynika też z kultury w której się wychowujemy. Dla nas płatność kartą w sieci to ciągle wiele niewiadomych ryzyk 🙂 W USA to najbardziej powszechny sposób na jakiekolwiek transakcje w Internecie.

Na podstawie swoich własnych doświadczeń wiem, że te różne podejścia mogą powodować sporo problemów. Za przykład podam jakiekolwiek zakupy w sieci spoza Polski. Najczęściej sugerowanym sposobem zapłaty jest… karta kredytowa. Nie wiem jak Ty ale ja miałem z tym spore obawy na początku. Teraz już mi „przeszło” i często używam zwykłej karty debetowej do ekonta z mBanku. Jednak moją ulubiona i tą, o której w sumie chcę napisać w tym wpisie jest wirtualna karta internetowa z BZWBK. Znalazłem ja poszukując alternatywy na przede wszystkim na bezpieczne płatności kartą w sieci. Jakie zalety ma ta karta? Kilka punktów poniżej:

– jest to karta prepaid – czyli możesz wydać tylko tyle ile wcześniej na nią wpłaciłeś/wpłaciłaś (bezpieczeństwo innych środków na koncie)

– jest do płatności w Internecie, więc nie am sytuacji że któryś sklep lub serwis jej nie przyjmie

– jest tania – koszt to tylko 5zł za wydanie, nic wiecej

– żeby ją założyć nie trzeba otwierać żadnych rachunków bankowych, wystarczy złożyć wniosek o kartę i już

– jest wirtualna, czyli mamy tylko numer karty i kod CVV2/CVC2 i nic więcej, żadnych plastików ich wymiany itp.

Poniżej dodałem filmik jaki kiedyś nagrałem, żeby pokazać zakładanie i jak to wygląda w realu 🙂

Daj znać innym:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz